Nowy numer Gazetki Dzielnicowej już jest!

Jest nam niezmiernie miło poinformować Państwa o wydaniu trzeciego numeru Gazetki Dzielnicowej. Jest to pomysł radnych dzielnicy Mały Kack na poprawę komunikacji z mieszkańcami. Inicjatywa ta finansowana jest z prywatnych środków. W tym miejscu należą się podziękowania dla każdego kto przyczynił się do jej powstania. Serdecznie dziękujemy.

W trzecim numerze prezentujemy wywiad przeprowadzony z Dyrektorem Centrum Kultury – Jarosławem Wojciechowskim. Centrum Kultury oferuje mieszkańcom ciekawe wydarzenia kulturalne. W gazetce prezentujemy wywiad oraz niespodziankę dla mieszkańców Małego Kacka w postaci certyfikatów na zniżki do CK oraz konkursów.

Głównym tematem gazetki jest podsumowanie roku działalności. Staraliśmy się przedstawić najważniejsze działania.

W kąciku historyczny tym razem prezentujemy tekst na temat stadionu który mieści się w naszej dzielnicy. Dziś to nowoczesny obiekt na 15 tysięcy widzów, a jak było kiedyś? Zachęcamy do przeczytania, jak zawsze interesującego, artykułu którego autorem jest Pan Janusz Postek.

Ostatnią częścią gazetki są bieżące informacje z dzielnicy. W gazetce znalazły się także najważniejsze rzeczy jakie wydarzyły się w poszczególnych komisjach.

Niestety ograniczone miejsce nie pozwala na przedstawienie wszystkich informacji. Tak więc po te aktualne w dalszym ciągu zachęcamy do odwiedzin naszej witryny.

Poniżej zamieszczamy link do wersji PDF. Gazetka Dzielnicowa numer 3.