Nowy numer Gazetki Dzielnicowej już jest!

Jest nam niezmiernie miło poinformować Państwa o wydaniu trzeciego numeru Gazetki Dzielnicowej. Jest to pomysł radnych dzielnicy Mały Kack na poprawę komunikacji z mieszkańcami. Inicjatywa ta finansowana jest z prywatnych środków. W tym miejscu należą się podziękowania dla każdego kto przyczynił się do jej powstania. Serdecznie dziękujemy.

W trzecim numerze prezentujemy wywiad przeprowadzony z Dyrektorem Centrum Kultury w Gdyni. Od kilku lat w miejscu tym odbywają się bardzo interesujące wydarzenia kulturalne. Spektakle odbywające się przy Łowickiej 51 przyciągają coraz więcej widzów. Nawiązana została także współpraca pomiędzy Radą Dzielnicy a Centrum Kultury, efektem czego są konkursy w których nagrodami są zaproszenia. Przygotowane zostały także specjalne certyfikaty umożliwiające zakup mieszkańcom Małego Kacka biletów zniżkowych.

W kąciku historycznym tym razem opowiastka na temat Stadionu Miejskiego, który znajduje się w naszej dzielnicy. Pan Janusz Postek opisuje historię tego miejsca aż po dzień dzisiejszy.

Trzecią i ostatnią częścią gazetki są bieżące informacje z dzielnicy. W gazetce znalazły się także najważniejsze rzeczy jakie wydarzyły się w poszczególnych komisjach.

Niestety ograniczone miejsce nie pozwala na przedstawienie wszystkich informacji. Tak więc po te aktualne w dalszym ciągu zachęcamy do odwiedzin naszej witryny.

Poniżej zamieszczamy link do wersji PDF.Gazetka Dzielnicowa numer 3.