Mały Kack pożegnał lato

Nasza dzielnica w ubiegłą sobotę pożegnała lato podczas gier i zawodów sportowych zorganizowanych przez Centrum Kultury w Gdyni oraz Radę Dzielnicy Mały Kack. Na scenie zaprezentowano „Piosenkę bałkańską”, a swoje umiejętności zaprezentowali młodzi zawodnicy Arki Gdynia Rugby. Całość prowadził, znany z kabaretu Limo, Szymon Jachimek. Który zachęcał dzieci i młodzież do udziału w różnych konkursach.

Na boisku ze sztuczną nawierzchnią najpierw odbył się turniej tenisa, a następnie trójek piłkarskich. Na zakończenie natomiast odbył się mały turniej w siatkówkę. Udział w nim wzięły drużyny Młodzieżowej Rady Miasta, mieszkańców naszej dzielnicy, oraz Rady Dzielnicy Mały Kack. Nagrodą był tort upieczony przez przewodniczącą naszej rady, smakołyk trafił w ręce młodych samorządowców.

W innych częściach placu odbywał się turniej w bulle, ping ponga, a także strzelania z karabinku. Na mieszkańców czekały także pieczone kiełbaski. Mimo wrześniowego terminu można powiedzieć że pogoda nie była najgorsza. Chociaż poranne chmury nie nastrajały optymistycznie to wystąpiły jedynie przelotne opady.

Poniżej prezentujemy galerię ze zdjęciami.

Pożegnanie Lata