Sprawy bieżące

17 października odbyło się spotkanie Komisji Komunalnej i Bezpieczeństwa. Szczegółowe sprawozdanie przedstawimy Państwu wkrótce, jednak jedna sprawa poruszona wczoraj znalazła swoje szczęśliwe zakończenie. Dotyczy ona słabego oświetlenia na skrzyżowaniu ulicy Sandomierskiej na wysokości ulicy Piotrkowskiej. Zaraz po spotkaniu została wysłana propozycja zainstalowania ramienia poniżej obecnie istniejącego. Dziś otrzymaliśmy odpowiedź że zlecenie wykonania dodatkowego ramienia w/w miejscu zostało już zlecone Energi, co powinno rozwiązać problem. Czekamy na realizację.

Realizując plac zabaw na os. Bernadowo okazało się że koszty przedsięwzięcia są niższe niż zakładano. Trzeba przyznać że rzadko to się zdarza. Wysłaliśmy prośbę o możliwość wykorzystania środków w ramach tego konkursu na realizację dodatkowych rzeczy na placu.

Pragniemy także poinformować że zarówno monitoring na placu przy Wieluńskiej jak i ten przy ulicy Wielkopolskiej (przejście podziemne na wysokości ulicy Lidzkiej) już działa. Wkrótce przybliżymy Państwu funkcjonalność tych monitoringów.

Ukończony został także drugi próg zwalniający na ulicy Sandomierskiej.