Festyn Rodzinny w Małym Kacku!

Kolejny Festyn Rodzinny odbył się w tym roku przy ulicy Wieluńskiej w Małym Kacku. Wydarzenie organizowane jest przez Parafialny Zespół Caritas, Radę Dzielnicy Mały Kack oraz grono wolontariuszy na stałe wpisało się do kalendarza małokackich imprez. Fundusze zgromadzone podczas festynu przeznaczane są na letni wypoczynek dzieci.

IMG_4897

Oczywiście na takim wydarzeniu nie mogło zabraknąć naszej maskotki oraz żółto – niebieskich gadżetów Arki Gdynia. Śledź rozdawał najmłodszym balony oraz chorągiewki w barwach klubu.

IMG_4884

IMG_4861

IMG_4876

IMG_4931
Podczas festynu na scenie trwały różne występy artystyczne. Zaprezentowały się m.in. zespół Ambers Steel Band – grający na kotłach karaibskich, zespół Remont Pomp, Gdyński klub Capoeira oraz zespół ER-MIX.

IMG_4976

Na zakończenie festynu wystąpił iluzjonista Mariusz Czajka, który wprawił w zachwyt swoim występem, publiczność zgromadzoną na Festynie Rodzinnym.

IMG_4961

Oczywiście nie mogło zabraknąć licytacji na której do zlicytowania pojawił się plakat z autografami piłkarzy Arki Gdynia oraz ciasta upieczonego przez księdza Proboszcza.

IMG_4916

IMG_4990

IMG_4992

IMG_4917

Festyn w Małym Kacku możemy uznać za bardzo udany. Uczestnicy spędzili w gronie sąsiedzkim niedzielne popołudnie. Cel jakim była zbiórka funduszy na wakacje dla dzieci wypadł bardzo okazale.

Sebastian Jędrzejewski