Wystawki

Zbiórka odbędzie się w następujących terminach:
29.03.2008 - Pogórze, Obłuże, Oksywie, Babie Doły
05.04.2008 - Chylonia, Cisowa, Pustki Cisowskie, Demptowo, Grabówek, Leszczynki
12.04.2008 - Śródmieście, Kamienna Góra, Działki Leśne
19.04.2008 - Wzg. Św. Maksymiliana, Redłowo, Witomino-Radiostacja, Witomino-Leśniczówka, Chwarzno, Wiczlino
26.04.2008 - Orłowo, Mały Kack, Wielki Kack, Karwiny, Dąbrowa

Odpady wielkogabarytowe to:
- zużyty sprzęt gospodarstwa domowego (lodówki, pralki, kuchenki, piecyki, armatura sanitarna),
- sprzęt elektroniczny (telewizory, radia, komputery, odkurzacze),
stare meble,
- pojedyncze sztuki elementów stolarki budowlanej (okna, drzwi, itp.),
- dywany, skrzynki, rynny, opony (pojedyncze sztuki) itp.

Ww. odpady o dużych rozmiarach będą zbierane z „krawężników”, tzn. należy wystawiać je przed posesję, na chodniku w miejscu nieutrudniającym w ruchu drogowym i ułatwiającym załadunek sprzętu na pojazdy.

Prosimy mieszkańców o wystawianie ww. odpadów najpóźniej do godz. 1200 w południe, wyłącznie w dniu zbiórki. Przypominamy, że w trakcie „wystawek” oznakowane samochody firm wywozowych (P.R.S.P. Sanipor i P.P.U. Metalpol) zabierają i wywożą tylko odpady wielkogabarytowe.

UWAGA
Inne odpady jak np. worki ze śmieciami, gruz, gałęzie, beczki z lepikiem lub smołą, szmaty, a także odpady z handlu i zakładów rzemieślniczych nie będą odbierane. O wszystkich miejscach, które zostały zaśmiecone ww. odpadami, będzie informowana Straż Miejska, która ma prawo do karania osób odpowiedzialnych za zaśmiecanie miasta. Wszelkie zapytania, problemy związane ze zbiórką odpadów wielkogabarytowych można kierować na adres:

Komunalnego Związku Gmin „Dolina Redy i Chylonki”, ul. Konwaliowa 1, 81-651 Gdynia, tel. (058) 624-66-11, dgo@kzg.pl
P.R.S.P. SANIPOR, ul. Sportowa 8, 81-300 Gdynia, tel. (058) 660-96-20
P.P.U. METALPOL, ul. Tatrzańska 11, 84-320 Rumia, tel. (058) 671-52-25

&artukuł ze strony:

Comments Closed

Comments are closed. You will not be able to post a comment in this post.